26/05/2021
C-mine Genk - 10u
10u00
Op jacht gaan naar een job, in levende lijve, en dat in deze coronatijden? Dat kan! En dat bewijzen we op 26 mei. Dan trekken we met Welqome naar C-mine in Genk, met een échte job hunt. Dat mag je deze keer wel heel letterlijk nemen, want je gaat op die dag al wandelend op jacht gaan naar een job. We stippelden voor jou een tocht uit vol korte workshops, opdrachten, vragen,... Helemaal corona-proof!
Je legt de wandeling op eigen tempo af, met de smartphone in de hand. Zo word je van op het startpunt in C-mine door de dichte omgeving geleid, en onderweg krijg je op dat kleine schermpje tips, tricks, vacatures en opdrachten toegestuurd.
Solliciteren kan je later bij de consulenten van Agilitas, die met elk cv aan de slag gaan, om zo tot de beste match te komen.
Praktisch: Je kan jezelf inschrijven voor dit tijdslot van 10u tot 11u. Je wordt vervolgens gecontacteerd voor een specifiek startuur, om zo de veiligheid te kunnen garanderen.
10u00 - Opstart volgens opgegeven startuur
De tocht duurt maximaal 2u
C-Mine 10/bus 1
3600 Genk
Inschrijven kan tot 25/05/2021